Interviewopportuniteit: Easyfairs lanceert BILT: één nieuw merk voor Bis, Bouw & Reno en Wonen

Beste journalist,

Easyfairs zit midden in een grote strategische beweging binnen de eigen bouw- en renovatieportefeuille. Concreet bundelt Easyfairs (vanaf donderdag 4 juni) zijn drie bekende Vlaamse bouw- en renovatiebeurzen — Bis in Gent, Bouw & Reno in Antwerpen en Wonen in Mechelen — voortaan onder één merknaam: BILT.

Donderdag 4 juni wordt BILT officieel voorgesteld in Flanders Expo Gent. Farida Martens, Head of Building Cluster bij Easyfairs, is beschikbaar voor bijkomende duiding over de strategie achter BILT. Ze is meer dan bereid vragen over hun nieuwe koers te beantwoorden. Voor, op of na 4 juni. Er is een slot voorzien voor journalisten van 14u30 tot 15u30. Om 18u45 is het officiële lanceringsmoment met partners en standhouders.

Met BILT zet Easyfairs een volgende stap in de uitbouw van zijn bouw- en renovatieportefeuille. Maar de naamsverandering is eigenlijk maar het zichtbare deel van een bredere transformatie. Easyfairs koppelt aan BILT ook een digitaal 365-dagenplatform dat bouwers en verbouwers het hele jaar door moet begeleiden met inspiratie, advies, content en gerichte connecties met exposanten en experten. Dat is zeker in de bouw- en renovatiemarkt relevant. Met BILT probeert Easyfairs die volledige klantreis te claimen, in plaats van enkel het moment waarop bezoekers door de expohal lopen.

Heb je interesse om Easyfairs en Farida te spreken? Of ben je op zoek naar een andere invalshoek en heb je andere vragen voor Farida? Neem gerust contact op.

Gelieve rekening te houden met het embargo tot en met donderdag 4 juni om 20u.

Bedankt!

Liedewij Verbiest

Senior PR Consultant, BePublic Group

Contacteer ons

Ken Standaert

Ken Standaert

Business Unit Director, Bereal

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Bereal

BeReal is onderdeel van PR- en strategisch communicatiebureau BePublic Group en heeft een specifieke expertise in vastgoedcommunicatie en buurtcommunicatie. Door middel van onze journalistieke aanpak en doorgedreven kennis over de vastgoedmarkt profileert BeReal organisaties als dé expert in hun vakgebied.  

BeReal maakt samen met BePublic, BeFirm, BeReady en BeTrained deel uit van Bepublic Group. Ontdek alles over het PR- en strategisch communicatiebureau op https://bepublicgroup.be